2.Klasyczna Gorlicka Majówka przeszła do historii

Niestety warunki atmosferyczne nas w tym roku nie rozpieszczały, i mimo zmiany lokalizacji zlotu , który początkowo miał odbyć się na płycie Gorlickiego Rynku a z powodu deszczowej aury został przeniesiony na parking pod halą OSIR, swą obecnością zaszczyciło nas około 70 ekip. Dla zebranych uczestników swoje umiejętności z zakresu ratownictwa drogowego zaprezentowała ekipa Państwowej Straży Pożarne z Gorlic.

Następnie Klasyczny konwój przejechał drogami gminy do Biecza gdzie uczestnicy odwiedzili Bieckie muzeum, podziwiali piękne widoki z Wieży Ratuszowej oraz wpadli na pogawędkę z Bieckim etatowym Katem.

Zakończenie zlotu oraz nagrodzenie wyróżnionych uczestników odbyło się w Siarach w Dworku Długosza

Szczególne podziękowania składamy na ręce Jakuba Krzanowskiego reprezentującego Pojazdy Zabytkowe Krosno. Dziękujemy za waszą obecność i to że zawsze możemy na was liczyć.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów naszej klasycznej majówki:

U Schabińskiej – jedzenie i spanie w Gorlicach Pałac w Siarach, Petit Garage Auto Detailing, Fabryka Sportu, Studio-Bugno, Delikatesy Centrum Marcin Szufnara, Club 4×4 Gorlice, Welner” Sieć Sklepów Technicznych Przemysław Koszyk, Studio Fryzur Edita Matrix, Amibo, SDP Gubała Zagórzany, Sieć salonów optycznych Stino Optyk.  

Dzięki współorganizatorom i sponsorom mogliśmy nagrodzić kilka osób :


1.Nagroda Burmistrza Miasta Gorlice

Vw T3 1992r. Paweł Boczoń

2.Najciekawsze pojazdy zlotu:

Ford Taurus 1971r. Przemysław Rąpała
Simca Aronde 1958r. Szymon Mazur
Citroen 2CV 1964r. Jean-Luc Maciula

3.Najciekawszy pojazd KDL

Łada 2107 1988r. Arkadiusz Ulaszek

4.Najciekawszy pojazd PRL

Fiat 125p 1970r. Jan Ulaszek

5.Najciekawszy pojazd USA

Buick Lesabre 1968r. Sławomir Czekaj

6.Najciekawszy motocykl zlotu

BMW 1977r. Łukasz Prorok

7.Najstarszy uczestnik zlotu

Julian Wozniak 86 lat

8.Najmłodszy uczestnik zlotu

Roczny Antoś Trybus 😀

W tym roku współorganizatorem majówki były Gorlice.pl oraz Automobilklub Gorlicki którego Gorlickie Klasyki stały się częścią, a bez których nie dali byśmy rady. Działamy razem promując nasz region. Dziękujemy wszystkim kolegom i koleżankom za pomoc w organizacji tej imprezy. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

Zapraszamy do galerii na fotorelację z 2 Klasycznej Gorlickiej Majówki